1. POZNAJ SZCZEGÓŁY OBOZU

Krzysztof Golonka - Mistrz Świata Trików Piłkarskich, Finalista programu Mam Talent i aktualnie najpopularniejszy w Polsce youtuber sportowy, którego poczynania każdego dnia w social media obserwuje ponad 1 500 000 internautów - co plasuje go w ścisłej czołówce najbardziej zasięgowych postaci polskiego sportu. W 2014 roku założył projekt "TRENUJ z KRZYCHEM" w którym pokazuje piłkę nożną w najbardziej widowiskowym wydaniu, trenuje z największymi gwiazdami piłki nożnej jak choćby Robert Lewandowski czy Grzegorz Krychowiak. Ponadto w 2016 roku Krzysztof zaprezentował swoją specjalnie zaprojektowaną piłkę do nauki trików i dryblingu, a w Empikach pojawiła się pierwsza autorska książka "Graj jak najlepsi piłkarze świata", która uzyskała status Bestsellera 2016!

 

 

OBOZY PIŁKARSKIE z KRZYCHEM GOLONKĄ!

Zapraszamy na absolutny hit – unikatowe obozy, bijące rekordy popularności od pierwszej edycji letniej 2018 roku! Cały tydzień elitarnego treningu z Krzychem Golonką to propozycja dla Fanów (ale nie tylko), którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Idola umiejętności piłkarskie, wziąć udział w nagraniach oraz podejmować mistrzowskie wyzwania TurboKrzycha. Każdego dnia na uczestników czekać będą dwie jednostki treningowe ("PRZYSZŁA GWIAZDA PIŁKI NOŻNEJ" oraz "MISTRZ TRIKÓW FREESTYLE FOOTBALL") odbywające się na pełnowymiarowy boisku trawiastym oraz kompleksie ze sztuczną nawierzchnią. Przez cały czas trwania turnusu (7 dni) na miejscu do dyspozycji uczestników przebywać będzie sztab wykwalifikowanych trenerów na czele z Krzysztofem Golonką.

Prócz treningów piłkarskich w trakcie obozu przewidziane są nagrania odcinków na kanał YouTube - TRENUJ z KRZYCHEM, zajęcia mentalne, edukacyjne, turniej TurboKrzych, zawody Freestyle Football, mistrzostwa dryblingu 1 VS 1 z nagrodami oraz gry terenowe, grill/ognisko. Podczas turnusu na uczestników czeka sesja zdjęciowa, a każdy z nich otrzyma limitowane koszulki i gadżety ze sklepu TRENUJ z KRZYCHEM. Obóz to również czas do nawiązywania i pielęgnowania wieloletnich przyjaźni z ludźmi, których łączy jeden świat – świat piłki nożnej, pasji i pozytywnej sportowej energii Armii Krzycha.

 

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:

8:00 POBUDKA oraz PORANNY ROZRUCH
8:45 ŚNIADANIE 
10:00 SESJA TRENINGOWA – GRAJ JAK NAJLEPSI PIŁKARZE ŚWIATA!
13:30 OBIAD
14:15 PRZERWA po OBIEDZIE (możliwy kontakt telefoniczny z rodzicami) 
15:00 GRY INTEGRACYJNE + NAGRANIA ODCINKÓW YOUTUBE
17:00 PODWIECZOREK 
17:15 SESJA TRENINGOWA – MISTRZ TRIKÓW FREESTYLE FOOTBALL
19:15 KOLACJA 
20:00 WYKŁADY, GRY INTEGRACYJNE, ZAJĘCIA MENTALNE
22:00 CISZA NOCNA

 

 

TURNUS 1 - NIEBORÓW (3 - 9 lipca 2022r.)

ADRES: Hotel Rozdroże***, ul. Aleja Lipowa 37, 99-416 Nieborów (http://www.hotelrozdroze.pl)

  • W odległości zaledwie 100 metrów znajduje się Kompleks Sportowo-rekreacyjny oferujący pełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej, boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej, boiska do; koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i tenisa ziemnego
  • Zakwaterowanie w pokojach 2-3-4 osobowych (dopasowane wiekowo) z pełnym węzłem sanitarnym, TV.
  • Wyżywienie: 4 posiłki dziennie wraz podwieczorkiem, woda niegazowana bez limitu do treningów.

 

 

 

 

WIEK UCZESTNIKÓW/WYMOGI:

Przedział wiekowy: 7 – 16 lat. 

  • Po przeprowadzeniu pierwszego treningu, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy na podstawie umiejętności oraz wieku celem zapewnienia najwyższej jakości prowadzonych zajęć sportowych. W trakcie trwania całego obozu będzie możliwa zmiana grupy - jeśli trener opiekun zauważy odpowiednie postępy.
  • Dzięki stałej kadrze efektywniej monitorujemy postępy sportowe dziecka, stała kadra wychowawcza oraz medyczna (zapewnia poczucie bezpieczeństwa i rodzinną atmosferę).  Organizacja obozów spełnia wymogi Ministerstwa Edukacji w zakresie organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży – obozy zarejestrowane w kuratorium oświaty, a uczestnicy objęci ubezpieczeniem NNW.

 

Każdy z uczestników w cenie obozu otrzymuje: 

- OFICJALNĄ KOSZULKĘ TRENUJ z KRZYCHEM 

- KURS NAUKI TRIKÓW NA DVD 

- PLAKAT z AUTOGRAFEM

- CERTYFIKAT UKOŃCZENIA OBOZU. 

Dodatkowo zwycięzcy organizowanych na miejscu zawodów sportowych otrzymają wartościowe nagrody w tym piłki BallON TurboFreestyler oraz książki i płyty szkoleniowe.

 

CENA:

  • 1999 zł/osoba - płatność jednorazowa w momencie dokonania rezerwacji
  • 2099 zł/osoba - płatność w systemie ratalnym (499 zł rezerwacja, 1600 zł w terminie do 31 maja 2022,  *zadatek - nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji

 

ORGANIZATOR OBOZU:

FUNDACJA TRENUJ z KRZYCHEM,

REGON: 382076955, NIP: 7343566495

ADRES: ul. Millenium 45, 33-312 Tęgoborze

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl